Вас вітає мережа магазинів Electrolux

Розширена гарантія 5 років

Мийки повітря

Здоровий мікроклімат в будинку - мийка для повітря від Electrolux

Здоровий мікроклімат і персональна турбота про людину в кожен будинок. Довірте їх створення шведським кухню-лабораторію для повітря від Electrolux.

Ви здивуєтеся, наскільки стане комфортніше з мийкою повітря. Застосовуючи найсучасніші технології в зволоженні і очищенні повітря, пропонуючи максимально зручні режими і функції - мийки для повітря Electrolux покращують якість Вашого життя.

Створювати правильний мікроклімат в мегаполісі стало легко.

Зволожувачі-очищувачі від Electrolux дають можливість насолоджуватися чистим та зволоженим повітрям. Просто вмикайте мийку для повітря: інноваційна система рельєфних дисків відмінно впорається зі зволоженням і очищенням повітря від пилу і різних домішок. Знімний резервуар для води та зручне електронне управління роблять використання приладу максимально зручним.

Даруйте собі здоровий мікроклімат для відпочинку та роботи кожен день, незалежно від того де ви знаходитесь - вдома чи в офісі.

Купити мийку повітря Electrolux допоможе наш інтернет-магазин electrolux.te.ua. У нас продається лише оригінальна кліматична техніка бренду, тому ви можете бути впевнені в якості, довговічності та всіх офіційних гарантіях.

Потрібна допомога у виборі мийки повітря? Звертайтеся за вказаними на сайті контактами, і ми надамо вам повну консультацію!